Kurzy První pomoci

SOUKROMÉ KURZY PRVNÍ POMOCI U MIMINEK A MALÝCH DĚTÍ PRO RODIČE, PRO PÁRY

 

Kdo je připraven, není překvapen. 

 

Pojďte si to se mnou všechno zopakovat a ujasnit si jednotlivé postupy. 

  
Kurz je určen pro 2 osoby.  

Kombinace osob není omezena jen na rodiče, může to být i maminka a babička a další.

Napište mi a já se Vám pokusím vyjít maximálně vstříc v hledání vhodného termínu – verumoravcova84@gmail.com.

Cena: 1000 Kč za 2 osoby

Doprava: Do 10 km zdarma, nad 10 km + 7 Kč/1 km

A to nejlepší na konec: Kurz probíhá u VÁS DOMA, nemusíte nikam jezdit.

 

Reference

Co na kurz říkají rodiče, kteří ho již absolvovali?

Kurz se nám oběma moc líbil. Hlavně praktický nácvik a možnost kontroly efektivity podávané pomoci. Teorie byla jasná, stručná.
Doufáme, že nikdy nebude potřeba modelové situace řešit v praxi. Nicméně je dobré vědět, co a jak dělat. Už za sebou máme jeden falešný poplach a i když se člověk lekne, tak ví, jak postupovat. 
Shodli jsme se, že takové kurzy by měli být snad povinné pro všechny. Za nás to bereme jako mnohem důležitější téma, než třeba do jakých barev ladit výbavičku. 

Veronika Dočkalová a Karel Adamec (Letohrad)

SOUKROMÉ KURZY PRVNÍ POMOCI PRO SKUPINY

 

Když vím co mám dělat, můžu zachránit život!

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

 

Pokud jste si alespoň na jednu otázku odpověděli ANO, je tento kurz určen přesně pro Vás.

 

 
 Počet účástníků je pevně daný na skupinu 6 – 8 osob.
Domluvte se s kamarády, kolegy či s ostatními členy rodiny a napište mi na verumoravcova84@gmail.com.

Cena: 750 Kč za osobu

Doprava: Do 10 km zdarma, nad 10 km + 7 Kč/1 km

Reference

Co na kurz říkají ti, kteří ho již absolvovali?

O kurzu první pomoci jsme s manželem přemýšleli už delší dobu, protože člověk nikdy neví, kdy to náhodou bude potřebovat. Znalosti ze školních let se pomalu vytrácí a navíc zásady první pomoci se od té doby také dost změnily. Když jsem viděla, že Verča absolvovala takový kurz a pořídila si i figuriny pro praktický nacvik, neváhala jsem ani chviličku. Kurz byl naprosto úžasný. Verča měla vše dokonale připravené, materiály i skvělé povídání k tomu. Dozvěděli jsme se spoustu cenných informací, ale nejdůležitější a nejpřínosnější pro nás všechny jistě byl praktický nácvik! Pro mě osobně to byla první zkušenost s resuscitaci a velmi jsem ocenila připojený tablet, který vás krásně vede a ukazuje, jak jste úspěšní. Resuscitaci jsme si pak vyzkoušeli i bez tabletu a musím říci, že je to opravdu o dost těžší. Všichni jsme ale nakonec byli úspěšní. Moc si vážím času,který nám Verča věnovala a určitě využijeme její nabídku si praktickou část alespoň jednou za rok zopakovat. Takže kurz opravdu z celého srdce vřele doporučujeme provšechny.

Zdiša Brůnová (Lukavice)

Jako majitelka dětského centra mám málo času a proto jsem ráda využila pro mne tak velmi důležitý individuální přístup lektorky Veroniky, která vede kurzy 1.pomoci. Kurz jsem měla připravený na míru – zaměřený z velké části na dětské úrazy a nemoci. Velmi se mi líbilo, že vše měla lektorka opravdu připravené a hlavně, že jsem si mohla i opakovaně vyzkoušet resuscitaci na „Andule“ . Mile mne překvapilo, že vše „hlídá“ aplikace a díky ní mohu napravit chyby v resuscitaci. Zkusit si oživit dospělého, dítě a miminko bylo opravdu překvapivé. Moc mi vyhovovalo i to, že jsme si vždy před lekcí vše zopakovaly.
Dovoluji si touto formou poděkovat za smysluplnou práci  a vřele doporučuji i ostatním !!!
 
Mgr.Petra Hallová (Centrum U Mikeše, z.s., Hranice)