Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Chtěli byste vyzkoušet tkáňové soli na PODPORU SVÉHO ZDRAVÍ A LÉČBU nejen sebe, ale i své rodiny? Nevíte kde začít, nevyznáte se v dávkování a bojíte se, že sáhnete s výběrem soli mimo?

Naučím Vás používat tkáňové soli u velkého množství nemocí a problémů, které trápí nejen Vaše malé děti, ale i Vás.

Uvítali byste jasná doporučení, jakou sůl použít na konkrétní nemoc či problém? Přesný popis dávkování  v případě akutní epizody i pokud je váš problém, nebo problém Vašeho dítěte dlouhobější povahy?

CO VŠE SE DOZVÍTE?

Veškeré informace v tomto eBooku jsou psané tak, aby jim rozumněl naprosto každý. Neobsahuje žádné složité odborné výrazy, nesrozumitelné medicínské formulace.

„JEDNODUŠE, PŘEHLEDNĚ A SROZUMITELNĚ.“

Lorem ipsum dolor sectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

BHVHGFHGVHJBJNBHJBLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisjhjhjghjghjgjhjnjnbmbnvhgvhgvbnmbnmbmbnmbnvbnvbnvcing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Proč jsem se rozhodla napsat tento eBook.

Já osobně vidím v tkáňových solích velký potenciál. Jedná se o 12 základních solí ( možno využívat i soli doplňkové), se kterými lze pokrýt opravdu široké spektrum různých zdravotních problémů.

Samotnou mě stálo hodně úsílí, hledání a studia, abych solím opravdu porozumněla a věděla jak působí. Informace na internetu jsou většinou dosti strohé, heslovitě popsané, bez většího vysvětlování. Informací o dávkování je ještě méně.

Chtěla jsem vytvořit něco, co Vám ušetří hodiny strávené na internetu. Něco, co Vám dodá chuť vyzkoušet tkáňové soli bez nutnosti dlouhého studování jakou sůl kdy a jak použít.

Tak vznikl Manuál tkáňových solí nejen pro maminky s dětmi.

HVGFGHVGHVLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Jaká je cena eBooku?

Než jsem rozhodla napsat tento manuál, věnovala jsem velké množství svého času studováním nejen tkáňových solí, ale i fyziologie a biochemie, abych byla schopna lépe pochopit jejich působení. 

Všechny soli a jejich aplikace mám už mnohokrát ozkoušené u velkého množství problémů. V oblasti dávkování jsem se musela hodně učit, nebát se zkoušet jít i do vysokých dávek abych zjistila, zda je sůl u daného problému opravdu schopna pomoci.

Všechny svoje poznatky a zkušenosti Vám předávám  ve formě 67 stránkového manuálu za cenu 590 Kč.

Možná Vás napadne, proč si kupovat tento manuál? Určitě se dají tyto informace najít i zadarmo. Ano určitě máte pravdu. Ale pouze v tomto eBooku je najdete všechny na jednom místě, sepsané jednoduše, přehledně a srozumitelně .

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Co když ale…

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.hhhhhhh

vhgfhgfg

Pomáháme

trochu jiný bonus

Myslím, že eBook je sám o sobě nadupaný informacemi. Proto jsem se rozhodla Vám dát jako bonus dobrý pocit z jeho koupě. 30 Kč z každého zakoupeného eBooku půjde na dobrou věc

Dovolte mi představit Vám jednoho malého hrdinu – Vašíka.

Je dobré myslet i na ty, kteří nemají možnost své zdraví  významně ovlivnit a hrají s kartami, které jim byly rozdány.

Každá koruna na dobrou věc se počítá.

Děkuji.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Reference

Co na eBook říkají naprostí nováčci i ostřílení uživatelé tkáňových solí?

Naprosto nepostradatelný pomocník pro každou maminku, která nechce děti léčit chemií. Jsem za něj neskutečně vděčná. Oceňuji pěkný a srozumitelný popis každého zdravotního problému včetně příčin a následné rady, jak na to :-). Příjemný bonus je i hezky zpracovaná grafika eBooku.
Marie Gregořicová
www.mariegregoricova.cz
"Na ebook o tkáňových solích jsem byla velmi zvědavá, protože je sama už nějakou dobu užívám. Velmi mile mě překvapil svou přehledností a obsáhlostí. Myslím, že by neměl chybět v knihovně žádné maminky, nebo ženy, která chce mít zdraví svoje a své rodiny ve svých rukou."
Bára Gottsteinová
www.vyrovnanazena.com
Verčin eBook Munuál tláňových solí nejen pro maminky je učiněný poklad. Jako maminka dvou dcer a fyzioterapeutka jsem v něm našla řešení na vše, co jsem hledala a ještě mnohem víc. Ať už pro sebe a svou rodinu nebo pro pacienty, kteří mě navštěvují v ordinaci. Vřele doporučuji zejména všem maminkám, které u svých dětí nechtějí jen potlačovat příznaky nemocí chemií, ale uvědomují si důležitost řešení příčiny problému a chtějí jít přírodní cestou. Našla jsem v něm skutečně vše, co nás kdy trápilo - od alergií, přes bolestivý růst zoubků až po moji únavu z nočního vstávají.
Zuzana Strážnická
fyzioterapeutka, lektorka jógy a maminka dvou dětí

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisci

Z e-booku Manuál tkáňových solí nejen pro maminky dětí jsem nadšená! Četla jsem ho jedním dechem a nemohla jsem se vůbec odtrhnout. Našla jsem v něm spoustu úžasných a praktických tipů na využití tkáňových solí, ze kterých jsem si vybrala nejen pro dceru, ale i pro sebe. Už objednávám soli a těším se, až vyzkouším jejich aplikaci v praxi!
Michala Prouzová
www.michalaprouzova.cz
EBook "Manuál nejen pro maminky" odporúčam všetkým, ktorí sa zaujímajú o alternatívnu, prírodnú liečbu a snažia sa vyhnúť bežným liekom. Sama som mama troch detí a často používam homeopatiu, ktorá je ale oveľa náročnejšia na vyhodnotenie správneho lieku. Nad tkáňovými solemi som už dávnejšie uvažovala, ale nevedela som presne ako fungujú a ako ich použiť. Tento eBook mi odpovedal na všetky otázky. Liečbu tkáňovými solemi s týmto výborným eBookom zvládnete naozaj bez problémov. Je veľmi dobre a prehľadne napísaný, zahŕňa široké spektrum ochorení, použiteľný je pri malinkých deťoch rovnako ako pre dospelých. Keďže pracujem ako dula, potešil ma aj bonus týkajúci sa tehotenstva a pôrodu. Stane sa z neho nepostradateľný pomocník v našej domácnosti.
Stanislava Bachratá
www.stankabachrata.sk

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.hjhhhghghvbvhgcgfcghvbjnknjhbhgvhgvg

Objednejte si Manuál tkáňových solí 

právě teď


Pokud chcete i vy řešit zdravotní problémy Vaší rodiny s pomocí tkáňových solí a nevíte jak na to, neváhejte a objednejte si tento manuál.

Doplňte tělu potřebné minerály a navraťte mu jeho přirozenou rovnováhu.

Objednejte si manuál právě TEĎ a začněte tělo skutečně léčit způsobem, který mu je blízký.