Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Znáte tkáňové soli, ale nejste si jisti jejich účinností. Chtěli byste je vyzkoušet, ale nevíte, zda poznáte, že opravdu fungují? 

Pojďte si to vyzkoušet v situacích, které dobře znáte. Zpětnou vazbu dostanete velmi rychle a jelikož se jedná o akutní problémy, kterých jste již zažili nespočet, půjde Vám porovnávání úplně samo.

Ukážu Vám, jak snadno a rychle lze vyřešit, eveltuálně zmírnit průběh klasických projevů nachlazení a sezóních zdravotních neduhů.

Potřebujete přesně vědět kdy a jak danou sůl používat, co dělat, když akutní epizoda postupuje? Vše se dozvíte v tomto mini ebooku.

CO VŠE SE DOZVÍTE?

Veškeré informace v tomto eBooku jsou psané tak, aby jim rozumněl naprosto každý. Neobsahuje žádné složité odborné výrazy, nesrozumitelné medicínské formulace.

„JEDNODUŠE, PŘEHLEDNĚ A SROZUMITELNĚ.“

BHVHGFHGVHJBJNBHJBLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisjhjhjghjghjgjhjnjnbmbnvhgvhgvbnmbnmbmbnmbnvbnvbnvcing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Proč jsem napsat tento mini eBook.

Já osobně vidím v tkáňových solích velký potenciál. V naší rodině jsou vždy první volbou při řešení akutních epizod nachlazení. Chtěla jsem soli přiblížit většímu množství lidí a dát jim možnost si je vyzkoušet v situacích, se kterými se potýkáme den co den v průběhu celého roku.

Mnoho lidí nechce na začátku investovat i pár stovek za informace, o kterých neví, zda mu budou k užitku. Co je lepší, než si to vyzkoušet v situacích, které zná více než dobře? U akutních nemocí, které mají většinou velmi podobný průběh a u kterých bude odezva organismu téměr okamžitá. V těchto situacích se člověk nemusí bát, že nepozná rozdíl. Věřte mi, že pozná.

Tak vznikl nápad na nový miniebook Akutníček.

HVGFGHVGHVLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Jaká je cena mini eBooku?

Všechny soli a jejich aplikace mám už mnohokrát ozkoušené u všech vypsaných akutních nemocí. V oblasti dávkování jsem se musela hodně učit, nebát se zkoušet jít i do vysokých dávek abych zjistila, zda je sůl u daného problému opravdu schopna pomoci.

Všechny svoje poznatky a zkušenosti Vám předávám  ve formě mini ebooku za symbolickou cenu 99 Kč.

Možná Vás napadne, proč si kupovat tento manuál? Určitě se dají tyto informace najít i zadarmo. Ano určitě máte pravdu. Ale pouze v tomto eBooku je najdete všechny na jednom místě, sepsané jednoduše, přehledně a srozumitelně .

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Objednejte si Manuál tkáňových solí 

právě teď

 

Pokud chcete začít řešit akutní zdravotní problémy Vaší rodiny s pomocí tkáňových solí a nevíte jak na to, neváhejte a objednejte si tento manuál.

Doplňte tělu potřebné minerály v situacích, kdu to nejvíce potřebuje a navraťte mu zdraví.

Objednejte si manuál právě TEĎ a začněte tělo skutečně léčit způsobem, který mu je blízký.